Спеціальні потреби

Священик відкриває Церкву Різдва у Вифлеємі, у той час як палестинська влада послаблює карантин у зв’язку з COVID-19 на окупованому Ізраїлем Західному березі Йордану. 26 травня 2020 р.

Головне про коронавірус. 26 травня

  • Церква Різдва Христового у Вифлеємі вперше від 5 березня відкрила двері для прочан і туристів на тлі послаблення карантину палестинськими органами влади на Західному березі Йордану.
  • ВООЗ вказує на загрозу повторних спалахів коронавірусу навіть у тих країнах, де показники пандемії пішли на спад, якщо уряди надто швидко скасовуватимуть карантин.
  • ВООЗ призупинила випробування гідроксихлорохіну у лікуванні COVID-19, бо одне з досліджень виявило, що препарат спричиняє проблеми з серцем і підвищує ризик смерті.

В Україні послаблюють карантинні обмеження

В Україні на фоні зменшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус продовжують послаблювати карантинні обмеження. За даними МОЗ, вкотре кількість людей, які вилікувалися, перевищує кількість нових випадків захворювання.

Читайте тут більше

Це нові типи вакцин: Американські вчені-вірусологи про результати випробувань вакцин проти коронавірусу

Відразу кілька компаній заявили про перші позитивні результати у тестуванні вакцини проти нового коронавірусу. Серед них - американська «Модерна» у партнерстві із Національним інститутом здоров’я США, Оксфордський університет, який працює із фармацевтичною компанією AstraZeneca, китайська CanSino Biologics.

Читайте більше тут

Глобальний збір коштів на вакцину від COVID-19 перевищив 10 мільярдів доларів

Глобальна кампанія по фінансуванню розробки вакцини і препаратів проти COVID-19 вже зібрала 9,5 мільярда євро (10,4 мільярда доларів), повідомила у вівторок глава Європейської комісії.

Читайте більше тут

Експерти бачать ознаки «нормалізації» американської економіки - Wall Street Journal

Вперше з тих пір, як пандемія привела до широкомасштабного закриття бізнесу в березні, ситуація в деяких куточках економіки принаймні не погіршується, а можливо, навіть поліпшується. Провідне американське ділове видання Wall Street Journal пише про ознаки поступового повернення економіки США до життя.

Читайте більше тут

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG