Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 27 квітня

Повернувшись до роботи після кількатижневої хвороби через коронавірус, британський прем’єр-міністр Борис Джонсон заявив, що країна залишається під загрозою від COVID-19.


Найважливіше

  • За даними інституту Джонса Гопкінса у світі зараз майже 3 мільйони підтверджених заражень коронавірусом і понад 206 000 смертей.
  • Кількість заражених у США ниближається до одного мільйона, майже 55 000 людей померло від вірусу
  • Німеччина запровадила вимогу носити захисні маски поза межами помешкань.
  • Борис Джонсон заявив, що не буде поспішати з пом’якшенням карантину, бо країна залишається під "максимальною загрозою".
  • У деяких країнах кількість заражень знижується і там поступово знімають деякі карантинні обмеження.
  • Медичні служби США вказують ще на 6 можливих симптомів коронавірусу

Борис Джонсон - історія хвороби з труднощами дихання і “бадьорим настроєм”

Після госпіталізації прем'єр-міністра, а особливо коли стало відомо про його переведення до реанімації, у Британії лунали застереження про те, наскільки повною була інформація про його справжній стан.

Читати далі

Благодійний Фонд Білла та Мелінди Ґейтс направить всі свої зусилля на боротьбу з коронавірусом

«Ми взяли організацію, яка раніше боролася з ВІЛ та малярією, як також поліомієлітом, та майже цілком переорієнтували її на боротьбу з поточною проблемою», – сказав Ґейтс. На сьогодні Фонд Ґейтсів вже виділив 250 мільйонів доларів на боротьбу проти коронавірусу по всьому світу. Останні 150 мільйонів бути направлені на розробку діагностики, лікування та вакцинації, а також додаткові ресурси для Африки та Південної Азії.

Читати більше

Через коронавірус у США закриваються м’ясопереробні заводи

«Ланцюг поставки їжі переривається», - заявив голова правління однієї з найбільших компаній в цій сфері Tyson Foods у листі в The New York Times, опублікованому на правах реклами у неділю.

Читати більше

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG