Спеціальні потреби

Чільний радник британського прем’єр-міністра Домінік Камінґс опинився під зливою звинувачень у порушенні правил карантину і змушений виправдовуватися та вислуховувати заклики до відставки. Лондон 28 травня 2020 р.

Головне про коронавірус. 28 травня

У США кількість померлих після зараження коронавірусом перевищила 100 тисяч. Дані університету Джонса Гопкінса.

  • У світі зареєстровано понад 5 707 163 випадків COVID-19 і 355 956 смертей заражених. Дані університету Джонса Гопкінса станом на ранок 28.05.2020
  • У США зареєстровано найбільше у світі смертельних випадків з коронавірусом - 100 тисяч. Згідно підрахунками Reuters за три місяці з COVID-19 померло більше американців, ніж загинули під час Корейської, В’єтнамської воєн та під час конфлікту в Іраку 2003-2011 років разом узятих.
  • Шестеро з десяти родин у США говорять, що не будуть посилати дітей до класів, якщо школи відкриються восени - опитування USA Today/Ipsos
  • Носіння масок може запобігти другій хвилі коронавірусу у США, вважає головний інфекціоніст країни д-р Ентоні Фаучі

ЄС хоче задіяти понад трильйон на економічне відродження після пандемії

“Коронавірус похитнув Європу і світ до основ, випробовуючи системи охорони здоров'я і соціального забезпечення, наші суспільства, економіку і таш спосіб життя та співпраці. Щоб захистити здоров’я і добробут, відновити спільний ринок, а також започаткувати тривале й заможне відродження, Європейська комісія пропонує використати весь потенціал бюджету ЄС. “ЄС наступного покоління” на €750 мільярдів, а також цільове посилення довготермінового бюджету ЄС на 2021-27 роки доведе загальну фінансову потужність бюджету ЄС до €1,85 трильйона”, - сказано у заяві Європейської комісії.

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG