Спеціальні потреби

В Італії одружена пара у масках на церемонії лише зі свідками і без гостей, оскільки зібрання заборонені через карантин. Неаполь 20 березня 2020 р.

Головне про коронавірус. 29 квітня

Кількість випадків Ковід-19 у Сполучених Штатах перевищила 1 мільйон.

  • Більше 3 мільйонів випадків зараження і біля 217 000 смертей від COVID-19 зареєстровано у світі. У США кількість заражень перевищила один мільйон, майже 58 000 померло, за даними Університету Джонса Гопкінса
  • Економіка США, на тлі коронавірусних обмежень, скоротилась на 4,8% в першому кварталі 2020 року, порівняно з відповідним періодом минулого року
  • З 11 травня Франція поступово відкриє школи і підприємства, але ресторани, кав’ярні і пляжі залишатимуться закритими принаймні до червня, а спортивні заходи призупинені до вересня.
  • Італія оголосила, що карантин, запроваджений там сім тижнів тому, буде послаблений з 4 травня, коли дозволять відкрити парки і відновити роботу на виробництвах, і будівельних майданчиках, але крамниці залишатимуться закритими до 18 травня, а ресторанам, барам і перукарням не дозволять працювати до 1 червня. Школи в Італії планують відкрити у вересні.

Прогнози американських бізнесів на відновлення економіки в Україні

Карантин в Україні триває майже 7 тижнів (майже 2 місяці). Економічне життя завмерло. Які перспективи відновлення економіки після такої довгої паузи?

Прогнози американських бізнесів на відновлення економіки в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

В ООН попереджають: поки світ бореться з коронавірусом, йому загрожує нова криза – пандемія голоду

В ООН попереджають – поки світ бореться з коронавірусом, йому загрожує нова криза – пандемія голоду.

Як городництво перетворюється з хоббі на важливий елемент життя мешканців міст США

У час карантину все більше американців, зокрема молодь, відкриває для себе давнє хобі.

Європа щораз більше одягає маски, оголошуючи поетапні послаблення карантину

Франція стала черговою країною Європи, де уряд офіційно рекомендує носіння захисних масок зокрема на громадському транспорті та в інших людних місцях, коли 11 травня там почнеться поступове послаблення карантину у зв’язку з Ковід-19.

Маски рекомендуватимуть також учням віком 11-15 років, коли заново відкриють французькі школи, починаючи з дитсадків та молодших класів.

Читати далі

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG