Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 30 березня

Кількість заражених COVID-19 у світі 766 тисяч, у США - понад 153 тисячі, в Україні - 480 інфікованих.


Представник організаційного комітету Олімпіади в Токіо одягає маску на засіданні ради 30 березня 2020 р.

Найважливіше

  • США залишається лідером за кількістю хворих на COVID-19 - понад 153 тисячі.
  • Найбільше смертей зафіксовано в Італії - 11,591. Зокрема, там померли 63 лікаря, які доглядали за інфікованими. Із понад 100 тисяч заражених - кожен 11-й - медик.
  • Президент Трамп продовжив до кінця квітня карантинні заходи у США. Також адміністрація затвердила ліки від коронавірусу, проте низка науковців каже, що їхня ефективність недоведена й потребує випробувань.
  • Україні зафіксовано 480 випадків захворювання на коронавірус COVID-19: 11 людей померли, 6 людей вже одужали. Уряд запровадив обов’язкову самоізоляцію для хворих на COVID-19 та людей, які з ними контактували.
  • У ВООЗ укотре підкреслили, що лише люди, які мають симптоми COVID-19 або доглядають за хворими, повинні носити медичні маски.
  • Ситуація у Нью-Йорку дедалі погіршується. Там померла перша дитина, а влада облаштовує лікарні в Центральному парку та конгрес-центрах
  • Компанія Johnson & Johnson заявила, що почне випробувати вакцину від коронавірусу на людях до вересня.

Як українцям у США живеться в умовах карантину

Як українцям у США живеться в умовах карантину. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:43 0:00

В Нью-Йорку від коронавірусу померла перша дитина, влада облаштовує лікарні в Центральному парку та конгрес-центрах

В Нью-Йорку зафіксована перша смерть дитини від COVID-19. Тільки за минулу ніч від коронавірусу в місті померло 14 осіб. В цілому ж за вихідні кількість померлих сягнула рекордних 250 осіб. З моменту початку пандемії, за даними Департаменту охорони здоров’я Нью-Йорка, всього померло 790 людини.

В цілому ж на ранок 30 березня в місті зареєстровано 36221 випадки захворювання на коронавірус. За останні кілька днів значно збільшилася кількість хворих в районі Квінз. Наразі на цей район припадає майже 12 тис. випадків COVID-19 (33% від загальної кількості).

Збільшується і відсоток хворих, які потребують госпіталізації. Якщо на початковій стадії епідемії влада говорила про те, що у лікарнях опинялося до 13% хворих, то наразі, за останніми даними Департаменту охорони здоров`я, мова вже йде про 20%.

Читайте більше тут

В Амстердамі вкрали картину Ван Гога, поки музей зачинено на карантин

Крадіжка сталась зранку в понеділок. Злодії розбили скляні двері музею й винесли картину.

Оцінити вартість шедевру одного з найдорочих художників в історії світового мистецтва поки не змогли. Картини Ван Гога продаються на аукціонах вкрай рідко й ідуть з молотка за десятки мільйонів доларів.

Читайте більше тут

ЄС «мобілізує» 80 млн євро для України – посольство

Європейський Cоюз «мобілізує» 80 мільйонів євро для України, повідомив посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

«По-перше, підтримуємо систему охорони здоров’я України. На сході України ми допомагаємо придбати необхідне обладнання для медичних працівників, служб цивільного захисту й Національної поліції. По-друге, ЄС забезпечить, щоб допомога надходила насамперед до вразливих груп населення, таких, як літні люди… По-третє, на економічному фронті ми незабаром анонсуємо детальний пакет фінансової підтримки ураженому кризою малому бізнесу», – сказав Маасікас.

Він також пообіцяв, що Європейський Cоюз допоможе Україні боротися з дезінформацією про коронавірус.

Загалом Європейський Cоюз виділяє країнам «Східного партнерства» 140 мільйонів євро на «найбільш негайні потреби» для боротьби з коронавірусом. Крім України, гроші мають отримати Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія та Молдова.

Читайте більше тут

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG