Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 30 березня

Кількість заражених COVID-19 у світі 766 тисяч, у США - понад 153 тисячі, в Україні - 480 інфікованих.


Представник організаційного комітету Олімпіади в Токіо одягає маску на засіданні ради 30 березня 2020 р.

Найважливіше

  • США залишається лідером за кількістю хворих на COVID-19 - понад 153 тисячі.
  • Найбільше смертей зафіксовано в Італії - 11,591. Зокрема, там померли 63 лікаря, які доглядали за інфікованими. Із понад 100 тисяч заражених - кожен 11-й - медик.
  • Президент Трамп продовжив до кінця квітня карантинні заходи у США. Також адміністрація затвердила ліки від коронавірусу, проте низка науковців каже, що їхня ефективність недоведена й потребує випробувань.
  • Україні зафіксовано 480 випадків захворювання на коронавірус COVID-19: 11 людей померли, 6 людей вже одужали. Уряд запровадив обов’язкову самоізоляцію для хворих на COVID-19 та людей, які з ними контактували.
  • У ВООЗ укотре підкреслили, що лише люди, які мають симптоми COVID-19 або доглядають за хворими, повинні носити медичні маски.
  • Ситуація у Нью-Йорку дедалі погіршується. Там померла перша дитина, а влада облаштовує лікарні в Центральному парку та конгрес-центрах
  • Компанія Johnson & Johnson заявила, що почне випробувати вакцину від коронавірусу на людях до вересня.

Трамп відмовився від намірів повернути США до нормального життя до Великодня і продовжив карантинні заходи в країні

Чільний радник американського уряду з питань інфекційних хвороб Ентоні Фаучі назвав рішення продовжити запобіжні заходи “розумним і розсудливим”.

Зранку у понеділок дані Університету Джонса Гопкінса показували, що у США зафіксовано 142 000 підтверджених випадків коронавірусу і понад 2 500 смертей.

Читати більше

Скандал навколо тестів на COVID-19, які купувала і Україна, шкодить претензіям Китаю на роль рятівника під час пандемії

Іспанія, Нідерланди, Туреччина, Чехія, Малайзія критикують низьку якість медичних товарів, що надійшли від китайської компанії Bioeasy Biotechnology. Поставки цієї компанії надходили і до України.

Читайте більше

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG