Спеціальні потреби

Учасник демонстрації у Берліні, де лунали вимоги, щоб уряд Німеччини прийняв біженців з таборів, де виявили коронавірус. 5 квітня 2020 р.

Головне про коронавірус. 6 квітня

Головний лікар США Джером Адамс у неділю сказав, що цей тиждень для "більшості американців за все їх життя" буде "найтяжчим і найсумнішим".

  • Британського прем'єра Бориса Джонсона забрали в реанімацію, 10 днів тому у нього виявили коронавірус.
  • Кількість смертей в США перевищила 10 000, а головний лікар США передбачає, що цей тиждень буде "найтяжчим і найсумнішим".
  • В МОЗ Австралії "все більш впевнені": масові тестування та соціальне дистанціювання зменшить кількість жертв.
  • Австрія може наступного тижня дозволити відкрити дрібні крамниці.
  • Глава ООН Гутерріш стурбований "жахливим" збільшенням домашнього насильства.

Спорт – не запорука. На COVID-19 можуть важко захворіти молоді та здорові. Досвід українки у США

Коли на початку березня Вікторія повернулася з подорожі в гори із подругами, вона відчула, що захворіла: в неї підвищилася температура, почався сухий кашель, з’явилася непоборна втома, ломота в тілі та головний біль. Протягом трьох днів такі саме симптоми з’явилися в її чоловіка та батьків, які приїхали погостити з Києва. З лікарем вони зв’язалися не відразу, бо температура була не дуже високою, але довго не проходила. Усе спілкування з лікарем було за допомогою відеозв’язку.

Читати більше

Тигриця в нью-йоркському зоопарку заразилась коронавірусом

Припускається, що Надія та шість інших тигрів та левів, які також мають симптоми хвороби, підхопили вірус у інфікованого працівника зоопарку, який не мав симптомів. Перші симптоми у хворих тварин з’явились 17 березня. Всі тварини наразі одужують та почувають себе добре, каже керівництво зоопарку, закритого для відвідувачів від 16 березня.

Читати більше

Щоб уникнути пандемій, потрібно заборонити продавати дичину на ринках, - експерт ООН

«Втрата біорізноманіття стає потужним рушієм виникнення деяких із цих вірусів. Масштабна вирубка лісів, фрагментація та спустошення ареалів проживання, інтенсивне сільське господарство, наша система харчування, торгівля видами тварин та рослин, антропогенна зміна клімату - все це призводить до втрати біорізноманіття а також появи нових хвороб. Дві третини нових інфекцій тепер приходять з дикої природи», - наголосила Елізабет Мрема.

Читати більше

Випускний в часи COVID-19. Церемонію за участі роботів на дистанційному керуванні провів університет в Японії

По подіуму, щоб отримати дипломи, пересувались роботи на дистанційному керуванні у мантіях та з планшетами, на яких були обличчя випускників. Студенти управляли своїми «аватарами» дистанційно, керуючи їх рухом подіумом до ректора за дипломом.

Читати більше

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG