Спеціальні потреби

Аркуш з написом "Одужуй швидше, Борисе" на постаменті пам’ятника Вінстону Черчиллю у Лондоні, 7 квітня 2020 (REUTERS/Henry Nicholls)

Головне про коронавірус. 7 квітня

Станом на ранок 7 квітня в Україні підтвердили 1462 випадки захворювання COVID-19, 45 людей померли, 28 людей уже одужали

  • Американський штат Вісконсин провів у вівторок праймеріз Демократичної та Республіканської партій США попри заяви про можливу небезпеку для громадського здоров'я, повідомляє CNN.
  • У Китаї у вівторок вперше не зареєстрували жодного смертельного випадку від коронавірусу.
  • У Сполучених Штатах готуються до тижня з найвищим рівнем смертності від епідемії Ковід-19. Станом на вечір 7 квітня у країні зафіксовано 383 тисячі випадків і 12 тисяч смертей.
  • У Лондоні повідомили, що стан прем’єра Бориса Джонсона, який провів ніч у реанімаційному відділі в лікарні, залишається "без змін".
  • Коронавірус вже призвів до смерті 80 тисяч людей у світі, інфіковано - понад 1 мільйон 407 тисяч.

Посол Росії у США повідомив, що охочих вилетіти до РФ недостатньо для відправки навіть одного літака

Посол Росії у США Анатолій Антонов заявив, що громадян Росії, які зареєструвалися як бажаючі повернутися до країни із Сполучених Штатів, поки недостатньо для того, щоб направити в Америку навіть один літак.

В інтерв'ю, опублікованому у Facebook російського посольства у США, Антонов закликав росіян реєструватися на порталі "держпослуги", щоб потрапити до списків на виїзд. При цьому він не сказав, коли саме можуть бути здійснені "вивізні" рейси із США. Для цього, підкреслив він, "в Москві важливо побачити, скільки насправді росіян планують повернутися додому". Також умовою повернення він назвав "наявність квитків або готовність їх придбати".

Читайте більше тут

86% померлих від коронавірусу в Нью-Йорку мали хронічні хвороби, 61% - чоловіки. Дані штату

Влада американського штату Нью-Йорк оприлюднила дані щодо 4 758 загиблих від коронавірусу COVID-19 у штаті.

Згідно до даних, більшість (86%) померлих від коронавірусу в Нью-Йорку страждали від хронічних захворювань. Найбільш поширеними з цих хронічних захворювань були підвищений тиск (у 55% померлих) та діабет (у 37%).

Читайте більше тут

Звідки взявся вірус COVID-19? Дискусія на шпальтах американських ЗМІ

Попри те, що увага вчених усього світу прикута до вивчення нового коронавірусу COVID-19, джерело його походження все ще достеменно невідоме. Відомо, що перші випадки інфікування вірусом було зафіксовано в китайському Ухані.

Так званий «мокрий ринок» в Китаї є найбільш імовірним джерелом вірусу, вважає велика кількість дослідників. На таких ринках часто в антисанітарних умовах утримувались дикі тварини, такі як вовченята, ящірки, летючі миші, на продаж. Вірус міг передатись до людини від летючої миші, вважає велика кількість дослідників.

Китай заборонив роботу таких ринків на час епідемії, а в ООН закликали до загальної заборони роботи таких ринків.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG