Спеціальні потреби

Аркуш з написом "Одужуй швидше, Борисе" на постаменті пам’ятника Вінстону Черчиллю у Лондоні, 7 квітня 2020 (REUTERS/Henry Nicholls)

Головне про коронавірус. 7 квітня

Станом на ранок 7 квітня в Україні підтвердили 1462 випадки захворювання COVID-19, 45 людей померли, 28 людей уже одужали

  • Американський штат Вісконсин провів у вівторок праймеріз Демократичної та Республіканської партій США попри заяви про можливу небезпеку для громадського здоров'я, повідомляє CNN.
  • У Китаї у вівторок вперше не зареєстрували жодного смертельного випадку від коронавірусу.
  • У Сполучених Штатах готуються до тижня з найвищим рівнем смертності від епідемії Ковід-19. Станом на вечір 7 квітня у країні зафіксовано 383 тисячі випадків і 12 тисяч смертей.
  • У Лондоні повідомили, що стан прем’єра Бориса Джонсона, який провів ніч у реанімаційному відділі в лікарні, залишається "без змін".
  • Коронавірус вже призвів до смерті 80 тисяч людей у світі, інфіковано - понад 1 мільйон 407 тисяч.

Джонсон провів ніч в реанімаційній палаті з “погіршеними” симптомами коронавірусу

Зранку у вівторок 7 квітня британський прем'єр-міністр Борис Джонсон далі перебував у реанімаційному відділі у лікарні, але офіційні джерела у Лондоні наголошували, що йдеться про запобіжні кроки.

У Джонсона виявили коронавірус 26 березня і понад тиждень він залишався в ізоляції у лондонській резиденції на Давнінґ стріт, виконуючи обов’язки голови уряду, але у неділю ввечері його госпіталізували, а в понеділок увечері перевели до реанімаційної палати.

Читати далі

ООН підтверджує доставку гуманітарної допомоги в Донецьк

Спільний конвой ООН, ВООЗ, Агенції з біженців ООН та Міжнародної організації з міграції доставив вантаж медичних препаратів на неконтрольовану урядом територію України.

Вантаж, наданий з метою подолання пандемії, прибув до Донецька у п‘ятницю. Він містив 14 000 предментів персонального захисту для медиків, предмети по догляду за дітьми на 1250 сімей.

Напередодні, питання безперешкодної роботи гуманітарних організацій на Донбасі стало предметом обговорення під час телефонного дзвінка держсекретаря США Майка Помпео та президента України Володимира Зеленського.

Читайте більше тут

"Не підходь до мене!" - як американці дотримуються карантину? - блог

За моїми спостереженнями, приблизно 70-80% людей все ж намагаються уникати близького контакту із іншими. Але при цьому, на мою думку, американці завжди більше поважали особистий простір інших, ніж, наприклад, українці. У США не дихають у потилицю у черзі, пропускають у дверях, перепрошують, якщо не можуть розминутись. У деяких штатах люди взагалі не звикли, що до них без потреби може наблизитись незнайомець ближче, ніж на відстань витягнутої руки, – за винятком транспорту, ліфту чи натовпу.

Дотримуватись правил соціального дистанціювання цілком можливо. Зрештою, це невелика плата за наше здоров’я, особливо порівнюючи із ризиком, на який наражаються медики та інші працівники екстрених служб – пам’ятайте, що для них варіанту залишитись вдома й уникати контакту з іншими людьми просто не існує.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG