Спеціальні потреби

WikiLeaks натякає на причетність своїх «прихильників» до масштабних DDoS-атак у США


Невдовзі після того, як великі сайти, такі як Twitter, Amazon, Paypal і Spotify, були змушені перейти в автономний режим рано-вранці в п'ятницю, засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж сигналізував причетність до DDoS-атак своїх «прихильників», пише видання International Business Times. Ці напади спрямовувалися на головну компанію з управління інтернет-продуктивністю, Dyn, що могло викликати збій у роботі сайтів.

Згідно з CNBC, компанія Dyn повідомила, що атака була «добре спланована і виконана, виходячи з десятків мільйонів IP-адрес одночасно».

Атаки відбулися всього через кілька днів після того, як Ассанж заявив, що Сполучені Штати намагаються відрізати його від зовнішнього світу, усунувши його доступ до Інтернету, поки він перебуває забарикадований у посольстві Еквадору в Лондоні. Уряд Еквадору підтвердив скарги WikiLeaks, що підключення Ассанжа до Інтернету було відрізано, цитуючи втручання в президентські вибори США як причину видалення доступу, розповідає International Business Times.

«Уряд Еквадору дотримується принципу невтручання у внутрішні справи інших держав. Він не втручається в зовнішні виборчі процеси, а також не виступає на користь якого-небудь конкретного кандидата», - країна заявила у вівторок.

У той час, як Міністерство внутрішньої безпеки США заявило, що «розслідує усі можливі причини» атак на сайти, видання WikiLeaks використовувало свій Twitter, щоби вказати, що ті, які підтримують роботу їхньої організації, могли організувати хакерські атаки, інформує International Business Times.

«Пан Ассанж все ще живий, і WikiLeaks досі публікується», заявило видання на своїй власній сторінці у Twitter і попросило своїх «прихильників» відступити після того, як вони довели свою точку зору.

Потім контроверсійна організація опублікувала інший твіт: «Адміністрація Обами не повинна була пробувати зловживати своїми державними інструментами, щоб зупинити критику на адресу кандидата від правлячої партії».

WikiLeaks і Ассанж є відповідальними за оприлюднення ряду спірних урядових документів і, зовсім недавно, цілого потоку електронних листів кандидата в президенти США від демократів Гілларі Клінтон, які показують її та її партію в невигідному світлі.

Дивіться також: Чи вдасться хакерам вплинути на результати голосування у США?

Чи вдасться хакерам вплинути на результати голосування у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

XS
SM
MD
LG