Спеціальні потреби

Жертвою хакерів стала найбільша у світі компанія-постачальник м'яса


JBS Foods, найбільша у світі компанія-постачальник м'яса, у понеділок припинила діяльність в Австралії та Північній Америці, після того, як у вихідні стала об'єктом кібератаки. Влада Бразилії, де розташована штаб-квартира компанії, заявила, що вивчає ситуацію.

Як відзначає видання The Washington Post, компанія завляє, що є найбільшим виробником яловичини у США, 2-м виробником свинини та м'яса птиці.

JBS Foods працює у Канаді, Великобританії, Європі, Новій Зеландії та Мексиці.

Як відзначає інформаційна агенція AP, в Австралії через припинення компанією роботи тисячі її спіробітників другий день поспіль не працюють. Повідомляється, що скасовано роботу деяких змін робітників на заводах компанії у Канаді та США.

Американська дочірня компанія JBS USA опублікувала заяву, у якій зазначила, що вживає "негайних заходів та призупиняє роботу усіх вражених систем, інформує владу та активізує власну глобальну мережу фахівців ІТ та сторонніх експертів".

Деякі операції з клієнтами та постачальниками можуть бути затримані через кібератаку, додається у заяві.

Наразі немає доказів, що особисті дані клієнтів та постачальників чи співробітників були скомпрометовані, йдеться у заяві.

"Ця кібератака схожа на черговий привід примусити покупців у продуктових магазинах платити більше, і при цьому менше платити фермерам, які вирощують худобу", - твітує американський конгресмен-республіканець Томас Мессі, не вказуючи при цьому фактів, на які спирається.

Дивіться також: Чого можна досягнути у відносинах Заходу із чинною владою Росії? – Думки аналітиків

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG