Спеціальні потреби

Партія Кім Чен Ина підвищить його до генсека


Очікується, що у ході з'їзду правлячої партії Північної Кореї лідер КНДР Кім Чен Ин отримає новий, більш престижний титул - генерального секретаря Трудової партії.

За повідомленням Центрального інформаційного агентства Північної Кореї, у програму суботнього засідання входило обрання Кім Чен Ина на нову посаду, що зробить його статус еквівалентним тому, яким володіли його батько і дід, що займали пост генерального секретаря Трудової партії.

На даний час Кім обіймає посаду першого секретаря, і, хоча мова йде про символ, присвоєння йому більш престижного титулу ще раз демонструє світовій спільноті міцність влади Кіма у країні.

Програма суботнього засідання з'їзду включає також розгляд звітів і результатів перевірок, проведених партійними комісіями, а також перегляд статуту партії.

Ядерні амбіції

За оцінками американської моніторингової групи, Північна Корея, можливо, готується в найближчому майбутньому здійснити нове ядерне випробування.

У п'ятницю на вебсайті 38 North, присвяченому проблемам Північної Кореї, було розміщено повідомлення про те, що знімки, зроблені 5 травня з комерційного супутника над північнокорейських ядерних полігоном, зафіксували рух техніки поблизу командного центру, де найчастіше не відзначається іншої активності, крім підготовки до випробувань.

Південнокорейські офіційні особи проявляють підвищену увагу до даної ситуації, оскільки якщо Північна Корея проведе п'яте ядерне випробування, то воно буде приурочено до великомасштабного політичного заходу - яке проводиться вперше за останні 36 років.

Дивіться також: Завдяки цьому США отримали перше місце у рейтингу стартапів

Завдяки цьому США отримали перше місце у рейтингу стартапів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

XS
SM
MD
LG