Спеціальні потреби

Клеппер не поділяє думки Трампа про втручання інших, крім РФ, гравців у вибори США


Джеймс Клеппер

Екс-директор Національної розвідки США заявив, що йому невідомо про такі зусиллях з боку інших країн, крім РосіїКолишній глава американської розвідки не погодився з твердженням президента Дональда Трампа про те, що спроби вплинути на президентські вибори 2016 року могли робити і інші іноземні гравці, крім Росії.

Екс-директор Національної розвідки Джеймс Клеппер в інтерв'ю CNN заявив, що, як і раніше, впевнений в правильності висновків національної розвідки про спроби Росії допомогти у перемозі Трампа, і йому невідомо про наявність доказів, що вказують на будь-які ще джерела втручання.

«Щодо того, що цим могли займатися і інші: це для мене новина, - сказав Клеппер. - Ми не бачили ніяких доказів, що в цьому брав участь будь-хто ще - крім Росії».

Виступаючи перед журналістами в Польщі напередодні саміту «Великої двадцятки», Трамп сказав, що, на його думку, за втручанням у вибори стояла Росія, але «це могли робити і інші люди в інших країнах».

Трамп нагадав, що у розвідувальній роботі «траплялися помилки», вказавши на помилковий висновок американських розвідслужб про наявність зброї масового ураження в Іраку за Саддама Гусейна.

Клеппер назвав висновки щодо Іраку «великою помилкою» і підкреслив, що з тих пір в розвідці багато що змінилося, щоб запобігти повторенню подібних ситуацій.

Дивіться також: Що таке саміт "Великої двадцятки" або G20 та чому його так називaють

Що таке саміт "Великої двадцятки" або G20 та чому його так називaють. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG