Спеціальні потреби

Володимир Кличко: «Україна - на межі громадянської війни»


Володимир Кличко з українською діаспорою в Нью-Йорку
В ексклюзивному інтерв'ю Російській службі «Голосу Америки» Володимир Кличко сказав, що Україна перебуває на межі громадянської війни, і висловив надію, що опозиції, одним з лідерів якої є його старший брат, засновник партії УДАР Віталій Кличко, вдасться "втримати ситуацію ".

Володимир Кличко виступив в понеділок увечері в Українському народному домі в Нью-Йорку, де близько двохсот представників діаспори стоячи вітали чемпіона світу з боксу вигуками " Слава Україні ! " і " Кличко - президент". Пізніше кореспондент "Голосу Америки" запитав Володимира Кличка, чи бачить він свого брата президентом України.
Звертаючись до представників української діаспори англійською мовою, Володимир Кличко заявив, що він не політик, але повністю підтримує свого старшого брата, який зараз "бере участь у найскладнішому бою свого життя".

Володимир Кличко кілька разів наголосив на необхідності "припинити насильство" в Україні, визнавши, що обидві сторони - і уряд, і окремі елементи опозиції - переступили межу дозволеного. У той же час він підкреслив, що опозиція досі не застосовувала вогнепальної зброї, хоча її досить багато на руках населення. При цьому Володимир Кличко сказав, що йому "боляче" бачити, як "тітушкі за гроші" б'ють і викрадають людей, нападають на журналістів при потуранні міліції.

Володимир Кличко заявив, що "люди не покинуть Майдан" і, що "Україні потрібно новий уряд і нового президента".

Молодший брат лідера опозиції не дав прямої відповіді на запитання із залу "хто з олігархів підтримує партію УДАР," сказавши лише, що Віталій Кличко" вклав власні кошти і час" для створення партії, хоча міг би "відпочивати на пляжі".

Відповідаючи на питання про можливість "зовнішньої інтервенції" у справи України з боку Росії, Володимир Кличко сказав, що йому "не хочеться думати про це". Він зазначив, що Україну і Росію об'єднує "спільна історія", і назвав народи двох країн "братніми". Як приклад Володимир Кличко привів себе і свого брата: "Ми різні люди, і у кожного з нас свій характер, - сказав він. - Але навіть коли у нас виникають розбіжності, ми не перестаємо бути братами".

"Народи наших країн намагаються розділити політики", - сказав Володимир Кличко. Він висловив упевненість, що в майбутньому в України будуть хороші відносини і з Росією, і з Європою.

Володимир Кличко сказав також, що його візит до Нью-Йорк був пов'язаний із зусиллями привернути увагу американської громадськості та ЗМІ до подій в Україні.

Раніше того ж дня було оголошено, що Володимир Кличко, чемпіон світу серед боксерів-професіоналів за трьома версіями (Всесвітньої боксерської організації WBO, Всесвітньої боксерської асоціації WBA і Міжнародної боксерської федерації IBF) в суперважкій вазі домовився про проведення свого черговою титульного бою з австралійцем Алексом Леапаї 26 квітня в німецькому Оберхаузені. Американські таблоїди також пишуть, що Володимир Кличко заручений з голлівудською актрисою Гайден Панеттьєррі. Повідомляється, що на початку грудня минулого року пара побувала на Майдані в Києві.

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG