Спеціальні потреби

Кнайсль, колишня очільниця МЗС Австрії, долучилася до Шредера у раді директорів компанії Роснефть


Карін Кнайсль у танці з президентом Росії Володимиром Путіним в Австрії 18 серпня 2018 р.

Контрольована російським урядом нафтовидобувна компанія Роснефть затвердила колишню австрійську міністерку закордонних справ Карін Кнайсль у раду директорів.

Кнайсель очолювала австрійське міністерство закордонних справ 2017-2019 року, потрапивши в тодішній уряд завдяки крайньоправій Австрійській партії свободи.

56-річна Кнайсль стала широко відомою після того, як 2018 року на тлі міжнародного осуду Росії за війну проти України, отруєння в Солсбері тощо вона запросила президента Володимира Путіна на своє весілля.

Карін Кнайсль регулярно публікує коментарі сайтах російської медіакомпанії RT (Russia Today), а також SNA (медіакомпанії Rossiya Segodnya), де вона часто критикує політику західних держав щодо Росії.

Тепер Кнайсль долучилася до Ґергарда Шредера, канцлера Німеччини 1998–2005 року, якого також цього тижня затвердили одним з 11 членів ради директорів компанії Роснефть, що контролює приблизно третину нафтовидобування в Росії.

Шредер зараз очолює також раду директорів швейцарської компанії Північний потік-2, а раніше впродовж кількох років очолював раду директорів Роснефть.

Ґергард Шредер працює в російській нафтовій індустрії відколи пішов з урядової роботи.

Його офіційна платня 2019 року становила $600 000, повідомляє німецький телерадіомовник DW.

Сере інших помітних членів ради директорів Роснефті також є американець, колишній керівник компанії BP Боб Дадлі, та чинний виконавчий директор BP ірландець Бернард Луні.

Дивіться також: РФ провела в ООН неформальну зустріч для поширення свого бачення подій в Україні 2014-го, – заяви США, ЄС. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG