Спеціальні потреби

Актуально

Білий дім має заснувати посаду координатора з кібербезпеки - комісія Конгресу

Члени комісії також наголосили на необхідності більш ефективної стратегії стримування хакерів

Сполученим Штатам необхідно призначити координатора з питань кібербезпеки і виробити більш ефективну стратегію протидії хакерам та іншим кіберзагрозам. Про це у середу заявила заснована Конгресом комісія з питань кіберпростору.

Згідно з доповіддю комісії, для ефективної оборони у кіберпросторі потрібно провести серію реформ і ухвалити політичні ініціативи, спрямовані на протидію атакам.

Члени комісії заявили, що необхідні зусилля за масштабом співставні із запобіганням терактам, подібним до атак 11 вересня 2001-го року

Двопартійна комісія, до якої увійшли законодавці і експерти з приватного сектора, підготувала понад 80 рекомендацій - від реформ у виконавчій і законодавчій владі до розвитку співпраці з союзниками.

«Реальність така, що ми небезпечно незахищені», - відзначили співголови комісії сенатор Ангус Кінг і член Палати представників Майк Галлахер.

«Все ваше життя - ваша зарплата, медичне обслуговування, електрика - все більше залежить від мереж і цифрових пристроїв, які зберігають, обробляють і аналізують дані. Ці мережі уразливі, до зловмисників, а можливо вони вже мають доступ до них».

Члени комісії заявили, що необхідні зусилля за масштабом співставні із запобіганням терактам, подібним до атак 11 вересня 2001-го року.

Комісія рекомендувала створити у Білому домі позицію «національного кібердіректора», який буде координувати зусилля уряду і приватного сектора.

Комісія також наголосила на необхідності більш ефективної стратегії стримування, щоб показати, що атаки в кіберпросторі матимуть наслідки для зловмисників.

«Стримування у кіберпросторі можливе», - вважають автори доповіді.

«Сьогодні більшість кібердіячів не бояться атакувати наші особисті дані та громадську інфраструктуру ... Своєю нездатністю або небажанням виявляти і карати наших кіберпротивників ми демонструємо, що втручання в американські вибори і розкрадання інтелектуальної власності на мільярди доларів є прийнятною поведінкою».

Ключовий, хоча не єдиний елемент реагування - військовий інструментарій влади


Комісія наголошує, що і уряд, і приватний сектор «повинні захищатися і давати відсіч швидко і маневренно».

Комісія закликає виробити «багатошарову» стратегію, яка буде передбачати відповідні заходи.

«Ключовий, хоча не єдиний елемент реагування - військовий інструментарій влади», - зазначають автори доповіді.

«Сполучені Штати повинні мати здатність, рішучість і готовність задіяти можливості кіберсфери та інших заходів різного роду», - підкреслюють вони.

Дивіться також: Меркель: потрібно уповільнити поширення коронавірусу

Меркель: потрібно уповільнити поширення коронавірусу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG