Спеціальні потреби

«Найбільш обладнаний за всю історію США» тунель контрабандистів виявили на кордоні США та Мексики


Працівники Служби імміграційного та митного контролю США проводять розкопки на місці виявленого недобудованого тунелю контрабандистів між Мексикою та США

Контрабандний підземний тунель, що вів з Мексики до американського штату Аризона, виявили прикордонники США. Тунель був оснащений вентиляцією, коліями, водопроводом та електропроводкою. Він також був добре укріплений.

Перехід було виявлено на останній стадії його добудови - залишалось лише вивести його на поверхню на території США.

«Це, здається, найбільш обладнаний тунель в історії США і найбільш обладнаний, виявлений за мою кар‘єру», - заявив в.о. Головного патрульного агента сектору Юма Карл Лендрум, повідомляє АР.

«Унікальність цього тунелю в тому, що ґрунт в Юмі дуже складний ... піски осипаються і більшість тунелів завалюється. Тому те, що було добре збудовано з гарних матеріалів, була вентиляція, вода, залізниця зі стінами, підлогою та стелею, електроенергією, робить його унікальним», - говорить Енджел Ортіз, помічник спецагента Служби імміграції та митного контролю США, пише The Guardian.

Тунелі контрабандистів з Мексики до США виявляли і раніше. Такими тунелями користувались наркоторговці а також нелегальні мігранти.

Цього року, через пандемію, було введено заборону на нежиттєво важливі подорожі між США та Мексикою. Подібна заборона діє і на кордоні США з Канадою.

Дивіться також: Чому один із округів Техасу не має жодного випадку зараження Covid-19. Відео

Чому один із округів Техасу не має жодного випадку зараження Covid-19. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG