Спеціальні потреби

У Південній Кореї продовжується стан готовності


Патруль південнокорейської морської піхоти

У Південній Кореї продовжується стан підвищеної готовності на випадок будь-якої провокації з боку Північної Кореї. Після закінчення військових навчань неподалік узбережжя Північної Кореї район патрулюють військові літаки та кораблі.

У вівторок в Сеулі відбулося засідання Ради національної безпеки, на якому узгіднено систему на випадок кризи, яка була б запроваджена в разі північнокорейської атаки.

У понеділок Північна Корея заявила, що вона не реагуватиме на найновіші артилерійські навчання, хоча раніше погрожувала відреагувати з «катастрофічними» наслідками. Подібне навчання південнокорейських військ викликало північнокорейську артилерійську атаку, в результаті якої загинуло четверо людей.

Не було ознак жодних ворожих дій у вівторок. Тимчасом колишній американський дипломат Білл Ричардсон, який повертається з п’ятиденних відвідин Пхеньяну, заявив, що Північна Корея, за всіма ознаками, усвідомила, що її нехтування міжнародною громадською думкою пішло надто далеко.

Південнокорейські офіційні особи заявили, що вони не зменшать пильності. Міністр оборони Кім Кван Жин заявив парламенту у вівторок, що його країна опинилася перед лицем найсерйознішої кризи з часу закінчення Корейської війни у 1953 році.

XS
SM
MD
LG