Спеціальні потреби

Між обома корейськими державами відбулися військові переговори


Північнокорейська військова делегація іде на перговори до села Панмунджом

Представники Південної Кореї кажуть, що військові переговори з Північною Кореєю продовжуються в «серйозній атмосфері» і без політичного позування.

Офіційні особи обох країн у ранзі полковників мали кількагодинну зустріч у вівторок. За повідомленням Міністерства оборони Південної Кореї, вони погодились мати зустріч також у середу. Це перші переговори між обома корейськими державами з часу, коли північнокорейська артилерія обстріляла південнокорейський острів у листопаді минулого року.

Міністерство закордонних справ опублікувало фотографію, на якій офіцери подають руку один одному перед розмовами в селищі Панмунджом. Офіційна особа заявила, що обидві сторони обмірковували порядок дня і процес зустрічі на вищому рівні та що не було «жодних політичних аргументів з будь-якої сторони».

Проте він додав, що Сеул не погодиться на зустріч між міністрами оборони обох країн, якщо Північна Корея не вдасться до відповідних заходів, що стосуються артилерійської атаки на острів Йонпхендо у листопаді минулого року і затоплення південнокорейського корвета «Чхонан».

XS
SM
MD
LG