Спеціальні потреби

У Південній Кореї призначено нового міністра оборони


Новий міністр оборони Південної Кореї Кім Кван Жин

Президент Південної Кореї Лі Мен Бак призначив колишнього голову об’єднаного комітету начальників штабів збройних сил на посаду нового міністра оборони країни.

Офіційні особи кажуть, що генерал у вівставці Кім Кван Жин замінює міністра, який подав у відставку в четвер після критики з приводу повільної реакції на артилерійську атаку з боку Північної Кореї.

У п’ятницю американський командувач військ ООН генерал Волтер Шарп відвідав острів Йонпхендо, щоб порозмовляти з військовими офіцерами і ознайомитися із збитками, спричиненими північнокорейською атакою.

Він закликав Північну Корею, щоб вона стрималася від дальших атак і негайно надіслала своїх представників на зустріч з командуванням ООН для обміркування інциденту.

Тимчасом корейське Центральне інформаційне агентство посилило у п’ятницю риторику, кажучи, що спільні південнокорейсько-американські навчання – це нерозсудливі плани, скеровані проти Північної Кореї. У минулому Пхеньян часто користувався такими словами для осуду військових навчань у Південній Кореї.

XS
SM
MD
LG