Спеціальні потреби

Обидві корейські держави обстріляли артилерійським вогнем район спільного кордону


Навчання американських і південнокорейських військ
Північна Корея вистрелила кілька артилерійських снарядів у територіальні води Південної Кореї. За всіма ознаками, це реакція на військові навчання, які відбуваються за участі збройних сил США і Південної Кореї.

Сеул негайно відреагував обстрілом територіальних вод Північної Кореї. Офіційні особи кажуть, що жоден із снарядів не впав на сушу в районі морського кордону в західному районі і ніхто не потерпів. Представники Південної Кореї заявили, що в рамках запобіжних заходів було евакуйовано деяких мешканців прикордонних островів.

Американський генерал Пол Кеннеді заявив, що спільні військові навчання, які відбуваються в районі приблизно за 360 кіломертів на північ від Сеула, не мають політичних цілей.

Протягом кількох останніх тижнів Північна Корея посилила погрози і провела ряд запусків ракет у води біля східного узбережжя Корейського півострова.

У неділю Пхеньян погрозив провести, як сказано, «нову форму ядерного випробування» після того, як Рада Безпеки ООН осудила недавні запуски ракет Північною Кореєю.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG