Спеціальні потреби

Обидві корейські держави обстріляли артилерійським вогнем район спільного кордону


Навчання американських і південнокорейських військ
Північна Корея вистрелила кілька артилерійських снарядів у територіальні води Південної Кореї. За всіма ознаками, це реакція на військові навчання, які відбуваються за участі збройних сил США і Південної Кореї.

Сеул негайно відреагував обстрілом територіальних вод Північної Кореї. Офіційні особи кажуть, що жоден із снарядів не впав на сушу в районі морського кордону в західному районі і ніхто не потерпів. Представники Південної Кореї заявили, що в рамках запобіжних заходів було евакуйовано деяких мешканців прикордонних островів.

Американський генерал Пол Кеннеді заявив, що спільні військові навчання, які відбуваються в районі приблизно за 360 кіломертів на північ від Сеула, не мають політичних цілей.

Протягом кількох останніх тижнів Північна Корея посилила погрози і провела ряд запусків ракет у води біля східного узбережжя Корейського півострова.

У неділю Пхеньян погрозив провести, як сказано, «нову форму ядерного випробування» після того, як Рада Безпеки ООН осудила недавні запуски ракет Північною Кореєю.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG