Спеціальні потреби

Нью-йоркські поліцейські посилено лишають службу - причиною цього може бути і суспільний тиск, і вигідні умови - повідомляють ЗМІ


На фото: поліцейські Нью-Йорка аплодують медичним працівникам

Поліція Нью-Йорка повідомляє про зростання кількості виходів на пенсію серед полцейських, пише американське видання The Hill.

В управлінні поліції міста виданню повідомили, що з 25 травня - дня, коли загинув затриманий поліцією Джордж Флойд - заяви про вихід на пенсію подали 503 поліцейських у порівнянні із 287-ма за аналогічний період минулого року.

Протести після загибелі Джорджа Флойда охопилу всю країну. Вони, серед іншого, супроводжуються закликами до зменшення фінансування поліції, скорочення присутності правоохоронців на вулицях американських міст, тощо.

Мер міста Нью-Йорк Білл де Блазіо минулого місяця запропонував скоротити бюджет поліції міста на 1 мільярд доларів. Де Блазіо критикували за те, що він недостатньо підтримав правоохоронців міста на тлі нападок на них.

Деякі співрозмовники видання The New York Post відзначили, що відставки буцімто пов'язані із критичними до поліції настроями у суспільстві та планами міста обмежити повноваження поліції.

Виданню також заявили, що нинішній сплеск заяв про вихід на пенсію може бути пов'язаний із тим, що вихід на пенсію саме зараз є максимально вигідним, бо, мовляв, поліцейські в останній час отримують плату за роботу у понаднормовий час.

Один із співрозмовників, нью-йоркський поліцейський, заявив виданню, що виходи на пенсію обумовлені ситуацією, коли понаднормові виплати у місті співпали із острахом серед поліцейських про можливе замороження підвищень оплати праці правоохоронців.

"Вони виходять на пенсію тому, що формула нарахунку пенсії базується на заробітку в останній рік на службі, тож вони виходять беручи до увагу той факт, що протягом останніх місяців вони отримували понаднормові виплати. Чудово, що вони удають, що це тому, що "ніхто нас не поважає", тощо", - твітує журналіст видання Mother Board Аарон Гордон.

Між тим критики мера Нью-Йорка та Демократичної партії США вбачають у відставках їх провину.

"Коли поліція піде - виштовхана Байденом, Александрою Оказіо Кортес (конгресвуман-демократка з Нью-Йорка, яка підтримує гасла скорочення фінансування поліції, тощо - прим. ГА) та Де Блазіо - після "позбавлення фінансування" та "скасування" і коли всі вийдуть на пенсію, що тоді?" - твітує впливовий сенатор-республіканець Тед Круз.

Дивіться також: Конгресменів США закликали відмовити в легітимності Путіну після псевдо референдуму в Росії

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG