Спеціальні потреби

Поблизу столиці США підтвердили трьох хворих на коронавірус - люди заразилися вірусом під час поїздок за кордон


Президент Трамп допустив, що спалах коронавірусу може завдати шкоди економіці США

Усі троє пацієнтів заразилися вірусом під час поїздок за кордон

Влада американського штату Меріленд, який прилягає до Округу Колубмія (столиця США, місто Вашингтон) підтвердили три випадки зараження коронавірусом, йдеться у повідомленні губернатора Ларрі Хогана, випущеному в четвер увечері.

Усі троє пацієнтів заразилися вірусом під час поїздок за кордон, їх стан оцінюється як хороший, заявив Хоган, не наводячи подробиць.

Тим часом президент Дональд Трамп у четвер допустив, що американська економіка може постраждати від спалаху коронавірусу. Трамп додав, що проблема у підсумку буде вирішена і виступив на захист свого підходу до боротьби з епідемією.

Трамп сказав про це під час першої зустрічі з громадськістю у нинішньому виборчому сезоні. Захід транслювався телеканалом Fox News з Скрентона, штат Пенсільванія.

Все буде добре. Всі повинні виявляти спокій. У нас є плани на будь-який випадок
Президент США


Відповідаючи на питання про те, чи може спалах коронавірусу нашкодити економіці, Трамп заявив: «Це, безумовно, може вплинути. У той же час, я повинен сказати, що люди зараз залишаються у США, витрачаючи свої гроші у Сполучених Штатах, і мені це подобається».

"Все буде добре. Всі повинні виявляти спокій. У нас є плани на будь-який випадок, і я думаю, це те, що ми повинні робити. Ми сподіваємося, що це не триватиме надто довго», - додав президент.

Станом на четвер загальне число смертей від коронавірусу у США досягло 12, по всій країні були зафіксовані 53 нових випадки інфікування.

Дивіться також: Як німецький та американський досвід допомоги ветеранам може стати в нагоді українській владі

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG