Спеціальні потреби

Актуально

Бакієв не планує повернутися до Киргизстану як президент країни

Усунутий від влади президент Киргизстану Курманбек Бакієв, який перебуває у вигнанні в Білорусі, заявив, що він не повернеться на батьківщину як її лідер. Бакієв заявив у п’ятницю репортерам у Мінську, що, перш ніж покинути Киргизстан, він під примусом підписав листа про відставку. Втім, Кумбарбек Бакієв не повідомив, хто саме здійснював на нього тиск.


Колишній киргизький лідер додав, що раніше його рішення продовжити термін перебування американської військової бази на території Киргизстану викликало роздратування прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна і президента Дмитра Медведєва. Військово-повітряна база «Манас» відіграє дуже важливу роль в операціях сил НАТО в Афганістані. На території Киргизстану свою військову базу має також і Росія.

З часу, коли Бакієв утік до Білорусі кілька днів після повстання, що спалахнуло 7 квітня, владу в країні перебрав тимчасовий уряд на чолі з Розою Отунбаєвою.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG