Спеціальні потреби

У Киргизстані відбулись президентські вибори


У Киргизстані відбулись президентські вибори

У неділю в Киргизстані відбулись президентські вибори. За крісло глави країни змагаються шістнадцять кандидатів, шестеро з них вже заявили, що не визнають результати через порушення процесу голосування.

Якщо перегони будуть визнані чесними, це стане першим випадком демократичного переходу влади після двадцяти років правління президента Бакієва, яке закінчилось революцією у квітні минулого року.

Лідер перегонів нинішній прем’єр-міністр Киргизстану Алмазбек Атамбаєв закликає до скорішого завершення реформ, який мають перетворити країну у парламентську республіку.

«Я думаю, люди втомились від всіх цих політичних баталій та безкінечної агітації. З божою допомогою, сьогодні почнеться період стабілізації, коли люди зможуть просто мирно працювати и не повинні будуть хвилюватись про вибори та політичні негаразди».

Його головними опонентами є колишній професійний боксер Камчібек Ташиєв та колишній чемпіон країни з більярда Адахан Мадумаров. Якщо Атамбаєву не вдасться набрати половину голосів виборів, відбудеться другий раунд виборів.

XS
SM
MD
LG