Спеціальні потреби

Актуально

У Киргизстані - триденний період жалоби

У Киргизстані розпочався триденний період жалоби за приблизно 180 особами, які загинули внаслідок міжетнічних сутичок, що спалахнули на півдні країні.

Органи влади Киргизстану повідомили, що у середу прапори будуть приспущені, а розважальні програми будуть скасовані.

За повідомленнями інформаційних агентств протягом останніх двох днів насильство дещо вщухло. Озброєні киргизькі солдати патрулюють вулиці міста Ош, і на багатьох шляхах встановлено військові контрольно-пропускні пункти.

Втім до Москви відправлено секретаря Ради безпеки Киргизстану для розмов з російськими посадовцями у справі прискорення процесу доставки гуманітарної допомоги постраждалим.

Деяка допомога вже прибула в регіон.

Представники ООН повідомили, що перший літак з вантажем припасів для біженців, які втікають від насильства, приземлився сьогодні в аеропорту у сусідньому Узбекистані.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG