Спеціальні потреби

Трибунал оприлюднив обвинувачення в справі вбивства Рафіка Гарірі


Відвідувачі прийшли, щоб вшанувати пам’ять колишнього прем’єр-міністра Лівану Рафіка Гарірі

Підтримуваний ООН трибунал, який веде слідство в справі вбивства у 2005 році колишнього прем’єр-міністра Лівану Рафіка Гарірі, оприлюднив обвинувальний акт проти чотирьох членів угруповання Гезболла, які, за твердженням прокуратури, здійснили атаку.

У середу трибунал заявив, що підтвердив звинувачення проти запідозрених осіб і оприлюднив звинувачення після того, як прокурори доказали, що є достатні докази для того, щоб розпочати судове переслідування.

Трибунал також заявив, що звинувачення не оголошували, щоб органи влади могли провести ефективні розшуки і арештувати звинувачених. Трибунал заявив, що деякі частини документа залишаться конфіденційними, щоб захистити жертв і свідків.

Прокурор у цій справі Даніель Беллемар привітав рішення судді оприлюднити звинувачення. Він сказав, що оприлюднення звинувачення дає відповідь на багато запитань про атаку в лютому 2005 року, але що «вся історія» виявиться під час відкритого, справедливого і прозорого судового процесу.

Голова трибуналу заявив минулого тижня, що ліванські органи влади неспроможні арештувати чотирьох запідозрених осіб, які є членами угруповання Гезболла в Лівані. Проте Гезболла заперечила свою причетність до вбивства.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG