Спеціальні потреби

Конгресмени США закликали до скасування антидемократичних законів


Конгресмен Сандер Левін
Конгресмен-демократ від штату Мічиган Сандер Левін приєднався до своїх колег-співголів Українського кокусу в Конгресі США - членів Палати представників Джима Ґерлака і Марсі Каптур - в оприлюдненні спільної заяви щодо недавнього насильства в Києві та ухвалення парламентом України антидемократичних законів:

"Ми глибоко стурбовані повідомленнями про загибель щонайменше трьох людей і поранення ще десятків в ході недавніх зіткнень в Києві. Ми, як і раніше, засуджуємо застосування насильства з боку державних органів, а також маргінальних екстремістських угруповань і провокаторів, які намагаються дискредитувати рух мирного протесту. Ми були також стривожені ухваленням Верховною радою драконівських антидемократичних законів, що безпосередньо призвело до посилення нестабільності останніх днів», - зазначають автори заяви.

"Зі самого початку кризи, президент Янукович неодноразово заявляв, що віддає перевагу мирному вирішенню, що створить передумови для повністю демократичної України. Одначе, дії уряду України постійно підривають цю мету. Зараз настав час, щоб усі сторони відмовилися від насильства і, натомість, взяли участь у повноцінному і представницькому національному діалозі. Зокрема, ми закликаємо уряд України негайно припинити застосування насильства; скасувати нещодавно ухвалені антидемократичні закони; визнати права людини мирних демонстрантів і незалежних засобів масової інформації, а також взяти участь у справжньому діалозі з опозицією», - йдеться у заяві, оприлюдненій офісом конгресмена-демократа від штату Мічиган Сандера Левіна.

"Ми вітаємо нещодавній крок Державного департаменту скасувати візи кількох осіб, відповідальних за насильство і - якщо уряд України і надалі йтиме шляхом униз дорогою репресій – закликаємо адміністрацію Обами використовувати свої існуючі законні можливості продовжувати вводити санкції проти відповідних осіб", - зазначається у заяві співголів Українського кокусу в Конгресі США.

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG