Спеціальні потреби

Авіація НАТО здійснила чергові авіаудари по Лівії


Тріполі

У четвер ВПС НАТО обстрілювали об’єкти біля резиденції лівійського лідера Муаммара Каддафі у Тріполі. Втім, Італія та Росія очолили нові дипломатичні зусилля для розв’язання кризи в Лівії.

Сьогодні вранці серія потужних вибухів пролунала в столиці і було видно, як над резиденцєю Каддафі піднявся густий стовп диму. Спочатку складно було сказати, куди саме влучили бомби.

Тим часом, Італія повідомила, що у намаганнях сприяти примиренню, вона влаштує зустріч племінних лідерів Лівану. Міністр закордонних справ Франко Фраттіні сказав, що участь у зібранні, яке відбудеться у Римі, візьмуть 300 представників різних лівійських племен.

Втім, посланник Росії Михайло Маргелов мав зустріч у Тріполі з офіційними представниками лівійського уряду. За повідомленням Маргелова, посадовці сказали йому, що Каддафі не готовий віддійти від влади, незважаючи на чисельні заклики до його відставки.

Цитуючи Маргелова, російські інформаційні агентства повідомляють, що лівійські посадовці запевнили російського посланника, що вже встановлено прямий зв’язок між урядом у Тріполі та базованими у Бенгазі повстанцями.
Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG