Спеціальні потреби

Повстання у Лівії офіційно завершилось


Мешканці Бенгазі вітають повстанців, які з перемогою повертаються із Сірту, де було вбито Каддафі.

Перехідна влада Лівії назвала неділю офіційним днем завершення повстання, яке усунуло від влади диктатора Муамара Каддафі.

Формальне завершення революції після місяців запеклих боїв дозволяє розпочати підготовку до виборів, написання нової конституції та формування нового уряду після 42-х років правління Каддафі.

Сьогодні офіційна церемонія пройде в Бенгазі місті на сході країни, яке стало осередком анти-урядового руху. Очікується, що святкування пройдуть по всій країні.

Подія відбулась через три дні після вбивства Каддафі у його рідному місті Сірт. Негайно поширені відео, відзняті на мобільний телефон, показували, що Каддафі був живий, хоч і поранений, коли потрапив до рук повстанців.

Тим не менш до місцевого шпиталю привезли вже його мертве тіло. Є причини вважати, що полонений Каддафі був застрелений повстанцями, або забитий до смерті.

Світове співтовариство закликало до розслідування обставин смерті Каддафі. Тим часом НПР визначається із часом та місцем поховання колишнього лідера Лівії, чиє тіло нині виставлено на публічний огляд у морозильній камері м’ясної лавки у місті Місрата, де люди радо фотографуються на його фоні.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG