Спеціальні потреби

На олімпійських об'єктах Лондона успішно відбулись пробні змагання


Олімпійські об’єкти Лондона минулого тижня пройшли своє перше серйозне випробування. Майже 150 тисяч фанатів прийшли до Олімпійського парку, щоб поспостерігати за змаганнями із кількох видів спорту. До початку Ігор лишилося дещо більше двох місяців тож у організаторів є час, щоб як слід підготуватись.

Під спалахи святкових вогнів та привітання глядачів, відкрився Олімпійський стадіон у Лондоні. Втім роботу на об’єктах не завершено. Робітники продовжували працювати навіть під час ігор. Головний стадіон та ще кілька олімпійських будівель – поки що не готові.

Будівельник із Румунії Влад розповідає, що зведення Олімпійського стадіону не можна порівняти з тим, що він робив раніше:

«Зовсім інше, незрозуміле відчуття. Він наближення перших пробних змагань, мені перехоплює подих. Не лише для атлетів, але і для нас, робітників, присутність на Олімпійському стадіоні, це подія цілого життя».

Через кілька місяців тут змагатимуться спортсмени із рідної країни Влада, та цілого світу, втім у «пробних» змаганнях, беруть участь лише атлети з університетських команд Великобританії. Для голови організаційного комітету Олімпійських ігор у Лондоні, чотириразового медаліста ігор, легкоатлета Себастьяна Коу, «пробні» змагання це можливість неформально поспілкуватись із молодими атлетами та продемонструвати результати семирічної підготовки до Ігор:

«Перевіряємо абсолютно все. Роботу системи безпеки, продажу квитків, управління потоками глядачів, координацію взаємодії різних служб парку, логістику… буквально все! Для нас це дуже значущий момент».

Щоправда піднесення від проведених пробних ігор було дещо зіпсовано британським таблоїдом, який вже наступного дня написав, як допоміг робітнику успішно пронести на стадіон удавану бомбу.

Це доводить, що організаторам Олімпійських ігор ще є над чим працювати. Якщо все буде зроблено як належить, глядачі ніколи навіть не дізнаються про титанічний обсяг роботи за лаштунками ігор, і натомість зможуть насолоджуватись прекрасним видовищем під час ігор.

XS
SM
MD
LG