Спеціальні потреби

У непідконтрольний Луганськ надійшла гуманітарна допомога ООН


Автоколона з гуманітарною допомогою ООН (ВПП)

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) постачила в середу допомогу на непідконтрольні українській владі райони Луганської області. Це вперше з часу, коли тимчасово припинено надання гуманітарної допомоги чотири місяці тому (з кінця липня). Згідно з повідомленнями, чергова допомога має прибути ще цього тижня.

Внаслідок конфлікту на сході України сотні тисяч людей були змушені переїхати з Луганська. Вони покинули свої домівки й мали лише обмежену зовнішню допомогу.

Всесвітня продовольча програма намагається надати допомогу понад 100 тисячам людей як у Донецькій, так і в Луганській областях до кінця цього року.

В Луганську розподілом продовольства займатиметься партнер ВПП, міжнародна неурядова організація, а в Донецьку міжнародна неурядова організація People in Need.

Контрольовані українським урядом райони Донецької і Луганської областей, включно з районами неподалік лінії зіткнення, отримували гуманітарну допомогу

Все-таки гуманітарні організації відчувають труднощі з доступом до уразливих районів з часу спалаху конфлікту у квітні 2014 року.

У зв’язку з наближенням зими ВПП занепокоєна з приводу зростаючих потреб щодо допомоги продовольством, і вона готова продовжувати допомогу найбільш уразливим прошаркам населення.

Дивіться також: Філарет у США попросив гуманітарну допомогу

Філарет у США попросив гуманітарну допомогу, бо українці віддають життя. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

XS
SM
MD
LG