Спеціальні потреби

Вирок Луценку це несправедливість - результати опитування


11 відсотків учасників он-лайн опитування на сайті Голосу Америки вважають, що суд виніс справедливий вирок у справі колишнього міністра внутрішніх справ.

В он-лайн опитуванні, яке протягом тижня тривало на сайті Голосу Америки взяли участь 1160 осіб. Переважна більшість із них вважає несправедливим вирок Печерського районного суду Києва, який засудив Юрія Луценка до 4-х років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Загалом же відповіді на питання, Чи вважаєте ви справедливим вирок Юрію Луценку? Розподілились таким чином:

Так - 11%

Ні - 83%

Не знаю - 4%

Нагадаємо, що одного із лідерів української опозиції звинувачували в перевищенні службових повноважень та привласненні державного майна. Генеральна прокуратура закидала екс-урядовцю незаконне підвищення по службі водія та святкування дня міліції всупереч рішенню Кабміну.

Протягом тижня Українська служба Голосу Америки отримувала коментарі з приводу вироку Луценку на сторінці на сайті Facebook.

Більшість коментаторів вважає справу Луценка та вирок у ній вибірковим переслідуванням.

«Це репресії влади Януковича проти своїх конкурентів. Як може цей вирок бути справедливим, якщо друг сина Януковича вбив людину, а йому "дали" 2 роки умовно? Це яскравий приклад, як у нас судять», - каже Сергій Загинайло із Дніпропетровська.

«Цинічна розправа – при тому, що Янукович наплювавши на всіх від імені держави арендує у себе офіс у Межигір’ї та винаймає гелікоптер у свого сина...», - обурюється Олексій Вегін.

Подібні думки лунали і від українців, які користуються сервісом Twitter:

З іншими думками ви можете ознайомитись на сторінці Української служби Голосу Америки на сайті Facebook. Нагадуємо, що ваші коментарі з приводу теми тижня можуть бути процитовані у підсумковому недільному ефірі.

XS
SM
MD
LG