Спеціальні потреби

Македонська поліція намагається стримати наплив незаконних мігрантів


Македонські поліцейські охороняють кордон перед натовпом незаконних мігрантів

На кордоні з Грецією сталися сутички між македонською поліцією і групами мігрантів, які опинилися у нейтральній зоні та намагаються отримати дозвіл пересікти кордон у дорозі до Європейського Союзу. Македонський уряд уже проголосив надзвичайний стан.

Мігранти підійшли до кордону протягом ночі та вимагали права транзиту до ЄС, де вони шукають праці і кращих життєвих умов.

Підрозділи спеціальної поліції застосували сльозогінний газ, оглушувальні гранати та встановили паркан з колючого дроту, щоб стримати натовпи мігрантів.

У четвер Македонія проголосила надзвичайний стан і повідомила, що надішле війська на кордон з Грецією, щоб припнити наплив незаконних мігрантів до країни.

На кордоні між обома країнами опинилося щонайменше 1 500 чоловіків, жінок і дітей. Приблизно 2 000 мігрантів щодня прибувають з Греції до Македонії, яка не може впоратися з цією проблемою.

Майже всі мігранти з Афганістану, Іраку і Сирії. Вони втікають від війни, тероризму і бідності, шукаючи кращого життя в Європейському Союзі. Вони намагаються досягти ЄС через Македонію і Сербію перед тим, як Угорщина закінчить побудову паркану на своєму кордоні із Сербією.

XS
SM
MD
LG