Спеціальні потреби

Українські урядові сили звільнили Маріуполь


Міністр внутрішніх справ країни Арсен Аваков заявив, що над міськрадою Маріуполя вивішено український прапор.

Українські урядові сили в п'ятницю відновили контроль над Маріуполем, встановивши національний прапор над головним адміністративним будинком південно-східного міста.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ країни Арсен Аваков. Проросійські сепаратисти у Маріуполі повідомляють, що внаслідок збройних сутичок загинуло п’ятеро бойовиків.

«10:34 Над міськрадою Маріуполя вивішений український прапор!» - написав Аваков у своєму «Фейсбуці» після того, як українські війська атакували місто в рамках військової операції, націленої на відновлення контролю над територіями, захопленими проросійськими сепаратистами.

«Усі ключові опорні пункти терористів на цей час взяті під контроль, - зазначив також міністр. - Знищені снайперські точки терористів. Втрати з боку терористів високі. З нашого боку втрат немає».

За повідомленнями, троє силовиків отримали поранення, один з них перебуває у важкому стані.

Маріуполь, за час конфлікту не раз переходив з рук в руки, є стратегічно важливим містом, оскільки через цей порт експортується сталь і проходять кілька великих доріг від південно-східного кордону з Росією в решту України.

За словами Авакова, в операції брали участь підрозділи Національної гвардії України та спецпідрозділу МВС.

Президент Петро Порошенко активізував військову операцію проти сепаратистів після свого обрання на цю посаду 25 травня.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG