Спеціальні потреби

Через "Дельта" варіант уряд США рекомендуватиме повністю вакцинованим носити маски


У вівторок Центри з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США озвучать рекомендації повністю вакцинованим особам носити захисні маски в приміщеннях за певних умов. Про це повідомляє видання The Washington Post, посилаючись на власні джерела. Причиною рішення є поширення варіант "Дельта".

Як відзначає видання, уряд США рекомендуватиме людям, які живуть у регіонах із високою поширюваністю вірусу носити маски у громадських приміщеннях. Носити маски у громадських приміщеннях рекомендуватимуть і вакцинованим особам, які мають вразливих членів родин, включно із дітьми та особами із послабленим імунітетом.

Носити маски також рекомендуватимуть усім викладачам, співробітникіам та учням шкіл незалежно від статусу щодо вакцинації.

Журналістка PBS Яміче Алькіндор (Yamiche Alcindor - англ.) повідомляє, що джерело у Білому домі підвердило повідомлення ЗМІ. Вона відзначає, що маски рекомендуватимуть носити усім школярам до 18-ти років.

Деякі коментатори у США називають помилковим раніше зроблене урядом рішення послабити рекомендації щодо носіння масок.

Натомість інші сумніваються у виправданості нових змін. Наприклад, популярний американський консервативний оглядач Бен Шапіро заявляє про низьку кількість смертей від коронавірусу серед осіб молодших за 18 років.

Дивіться також: У штаті Нью-Джерсі відбувся щорічний фестиваль повітряних куль

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG