Спеціальні потреби

Інтернет-сайти допомагають знайти свою половинку у всесвітній мережі


У сьогоднішньому динамічному житті познайомитись зі своєю майбутньою половинку через Інтернет – справа не така вже виняткова. Лідерами серед сайтів знайомств стали компанії Мatch.com та eHarmony.com.

За прогнозами фахівців, до 2012-го року вартість веб-сайту знайомств eHarmony.com становитиме майже два мільярди доларів. На сьогодні ця компанія охоплює 13% ринку знайомств та працює у США, Канаді, Великій Британії, Австралії та Бразилії. На сайті стверджують, що 5% подружніх пар в Америці знаходять одного саме на іHarmony.

Директор дослідницьких програм цього сайту Джіан Гонзага зазначає:

«Ми проводимо наукові дослідження стосунків, адже прагнемо, щоб користувачі з нашою допомогою знаходили найкращих партнерів».

За даними сайту, щодня понад 540 клієнтів компанії одружуються. Джіан Гонзага пояснює такий результат вивченням людських стосунків:

«Наша робота, всі ці наукові дані, дозволяють людям впізнати їх ідеальну половинку на самому початку відносин, що дає можливість будувати довготривалі міцні відносини, можливо, на все життя».

Учасники дослідження Саманта та Кирк Небель познайомились на eHarmony та одружитись у серпні 2010-го. Саманта каже, що веб-сайт відразу звів її з людиною з однаковими моральними та життєвими принципами:

«Підготовча робота вже була зроблена за мене, так що я спокійно могла перейти на деталі. Саме цього я і хотіла. Я відразу була впевнена, що переді мною людина, яка сходиться зі мною у принципових питаннях, а мені залишилось подбати про дрібниці та насолоджуватись».

Агентство Купідон має представництва у 51 місті. Його президент, професійна сваха Джулі Ферман зі своєю командою, особисто, підбирають пари. На їх рахунку вже тисяча сто шлюбів.

«По-перше, все у вашому електронному досьє має бути правдою. Все: від дня народження, до шлюбного стану та кількості дітей, їх віку. Не чекайте, поки з вами вийдуть на зв'язок. Якщо до вас ніхто не пише, проявіть ініціативу, навіть жінки можуть це зробити. І будь-ласка, ваше досьє та електронні листи повинні бути виключно позитивними», – радить Джулі Ферман.

Психолог Док Бархам радить ставити побільше запитань:

«Всі постійно говорять тільки про себе. Досить. Якщо ви покажете, що насправді зацікавлені в іншій людині – вона відкриється. Люди хочуть бути почутими – це основне».

Електронні сторінки знайомств та шлюбні агентства починають поступатися місцем таким безкоштовним соціальним мережам, як Фейсбук. Однак, ті хто прагне професійної поради у пошуках своєї половинки, віддають перевагу платним сайтам.

XS
SM
MD
LG