Спеціальні потреби

"Ветерани" Майдану кажуть, що українці будуть відстоювати своє право бути вільними


Українці не готові проливати кров - ветерани Майдану
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00
Direct link

"Ветерани" Майдану кажуть, що українці будуть відстоювати своє право бути вільними

Одна з особливостей української революції була в тому, що всі виступи мали мирний характер. Українці наголошують, що попри прагнення змін – проливати кров ніхто не хотів тоді і не буде готовий зараз
Помаранчеву революцію в Україні називають однією з кількох «кольорових» революцій, які пройшли приблизно в один і той самий час. Події у Києві тоді привернули увагу всього світу до країни. Українці говорять, що події вісім років тому продемонстрували прагнення громадян до справедливості та їх бажання відстоювати і вільно користуватися своїми правами.

Станіслав Сандуляк: «Зараз є чотири категорії. Одним все рівно, що тут робиться. Ті, що при Януковичу, їм добре живеться. Є ті, що не байдужі до цього, але сумніваються, і четверті такі, як я, які відстоюють та будуть відстоювати своє право бути вільними».

Одна з особливостей української революції була в тому, що всі виступи мали мирний характер. Українці наголошують, що попри прагнення змін – проливати кров ніхто не хотів тоді і не буде готовий зараз.

Сергій Коваленко: «Помаранчева революція для всієї громади надала вектор руху до європейських цінностей, показала що країна дозріла, що вона справжня європейська країна. Не було пролито жодної краплі крові».
Колишні учасники «Майдану» сьогодні говорять, що тільки з часом побачили, що еліта, яка прийшла до влади, не була готова до всіх викликів

Денис Шуляк: «Головний урок – це те, що ми показали що ми можемо громадою зібратися та вплинути на владу».

Колишні учасники «Майдану» сьогодні говорять, що тільки з часом побачили, що еліта, яка прийшла до влади, не була готова до всіх викликів. Але і самі громадяни розслабилися та перестали контролювати владу, і на тому зупинили свою громадську активність».

Авраменко Андрій: «Люди хочуть змін, щоб краще жити, але не робити. Як в анекдоті – наш народ хоче жити як в Америці, а працювати, як в Радянському Союзі».

Василь Іванович: «Я думаю, що результати тих помаранчевих є, але активності поки сьогодні не спостерігається. Значна частина розчаровані, або ж не бачать таких лідерів, які б могли повести за собою і змінити владу».

В Україні неможливий ані білоруський, ані російський сценарій керування країною. Колишні учасники Помаранчевої революції говорять, якщо в найближчий рік-два не буде кардинальних змін у розвитку країни, то люди будуть готові вийти на протести знову.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG