Спеціальні потреби

Сенатор Менендес: Тепер у президента Порошенка є союзники у Раді


Сенатор Роберт Менендес

Сенатор Роберт Менендес (демократ, штат Нью-Джерсі), що очолює комітет Сенату з міжнародних відносин, виступив із заявою з приводу парламентських виборів в Україні 26 жовтня:

«Майже рік тому українці почали свої протести, виступивши на підтримку демократичної реформи. Це коштувало життя більш ніж 100 прихильникам демократії. Ці відважні люди на Майдані піднялися на захист права самим визначати своє майбутнє, вільне від іноземного втручання або впливу. Минулої неділі український народ висловив свою демократичну волю, переважною більшістю проголосував за тих своїх представників в парламенті, які мають намір повести країну в проєвропейському напрямку. Тепер у президента Порошенка будуть союзники в парламенті, разом з якими він зможе приступити до будівництва вільної і демократичної України.

«Україна продовжує страждати від жорсткого тиску, який є результатом російського вторгнення на її суверенну територію. Не може бути більш рішучої відповіді на російську агресію, ніж цей прояв української демократії, і Сполучені Штати мають намір продовжувати підтримувати президента Порошенка і новий парламент України на шляху реформ і забезпечення підзвітності уряду».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG