Спеціальні потреби

Актуально

Меркель назвала Китай, Росію та США серед найбільших конкурентів Європи

Канцлер Німеччини Анґела Меркель

Канцлер Німеччини Анґела Меркель закликала Європу об'єднатись. "Безсумнівно, Європа має змінити свою позицію в сучасному світі", - заявила Меркель в інтерв'ю Süddeutsche Zeitung, опублікованому The Guardian.

Серед викликів, що стоять перед Європою, Меркель назвала втручання у вибори з боку Росії, економічну політику Китаю, монополію США в сфері цифрових технологій.

Меркель навела формування спільної позиції Європи стосовно конфлікту в Україні, як приклад того, як Європа взаємодіє в непростих умовах.

"Просто заявляти, що ми мали сім десятиліть миру вже не достатньо, щоб виправдати європейський проект. Без аргументів, які спрямують Європу на майбутнє, європейський мирний проект зазнає більшої шкоди, ніж хтось думає", - говорить Меркель.

Мерекль наголосила на нагальності екологічної кризи а також на тому, щоб протистояти цій кризі, необхідні економічні ресурси.

"Очевидно, не вистачає відповідних політичний дій у світі. Для того, щоб ми могли діяти в усіх сферах, включаючи захист навколишнього середовища, ми маємо бути економічно успішними. Це мене турбує найбільше", - заявила політик.

Дивіться також: Шведські прокурори повторно відкрили справу проти Джуліана Ассанжа щодо зґвалтування

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG