Спеціальні потреби

Мікрософт заморожує пожертви політикам, які намагались заблокувати сертифікацію президентських виборів у США


Корпорація “Мікрософт” приєдналась до низки компаній, що вирішили заморозити пожертви законодавцям, які не погоджувались визнати сертифікацію результатів президентських виборів у США.

“Мікрософт” заявила, що кінця 2022 року не підтримуватиме політиків чи організації, які намагалися опротестувати результати виборів, щоб не затверджувати на посаду законно обраного президента США Джо Байдена.

Президент корпорації Бред Сміт повідомив своїм співробітникам, що в останні 4 роки 20% пожертв їхньої компанії були направлені “членам Конгресу, які проголосували проти рішення Колегії виборників”.

Після штурму американського Капітолію 6 січня низка провідних компаній у США, серед яких Goldman Sachs Group, Citigroup, Morgan Stanley, JPMorgan Chase & Co, Marriott International, Google, Amazon, General Electric та інші заявили, що переглянуть своє ставлення щодо пожертв політикам. Деякі компанії повністю призупинили такі пожертви, інші заявили, що фінансово не підтримуватимуть політиків-республіканців, які намагались заблокувати засвідчення результатів президентських виборів.

“Ми не будемо підтримувати кандидатів, які не підтримують закон”, - пояснив своїм співробітникам банк Citi, за даними The New York Times.

В компанії Google наприкінці січня також переглянули свою позицію щодо пожертв. Компанія «не буде надавати будь-які пожертви протягом цього циклу будь-якому члену Конгреса, який голосував проти сертифікації результатів виборів», йдеться у відповідній заяві.

Дивіться також: Що експерти у США кажуть про блокування каналів, які пов’язують з Медведчуком?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG