Спеціальні потреби

Американці з труднощами поповнюють Збройні сили країни новобранцями


Сполучені Штати збільшують військову присутність в Афганістані, ситуація в Іраку ще далека від стабільної, а військові аналітики почали все активніше говорити про небезпеку, що становлять такі країни як Ємен та Сомалі, що перетворилися на розсадник тероризму.

Одним словом, США потрібні солдати. Але в той час, коли кількість бажаючих служити особливо не збільшується, більшість з тих, хто готові стати солдатами та військовими моряками не підходять вимогам армії та військово-морського флоту. Організація «Місія: Готовність», що складається із військових високого рангу у відставці, провела дослідження та прийшла до висновку, що абсолютна більшість молодих американців має зайву вагу, погані оцінки, або кримінальне минуле. Генерали у відставці кажуть, що якщо ця тенденція продовжуватиметься, країна опиниться у небезпеці.

Сержант Теренс Пу не перебуває у зоні військових дій. Утім його обов’язки легкими не назвеш. Пу шукає новобранців. Він пояснює, що більшість американців розглядає службу в армії, як останній варіант:

«Більшість людей не зацікавлена служити у Збройних силах до того моменту, поки по них не вдарить життя, або якщо все інше провалиться».

Верніка Ґівенс - одинока мати та безробітна каже, що вона вирішила бути солдатом заради доньки. Армія дала їй та її дитині майбутнє, каже Верніка Ґівенс:

«Я дістала медичне страхування, стабільну зарплату. Я можу отримати гроші на навчання, а також дещо відкласти на майбутнє для моєї доньки».

Серед бажаючих служити в армії, Ґівенс - у меншості. Вона відповідає фізичним та розумовим вимогам. Організація «Місія: Готовність», що складається з адміралів та генералів у відставці, оприлюднила дослідження, згідно з яким 75 відсотків американців у віці від 17 до 24 років не придатні для служби в армії. Чимало з них залишили школу, не довчившись, мають кримінальне минуле, чи надмірну вагу та інші медичні проблеми. «Місія: Готовність» каже, що армія зараз виконує та навіть перевиконує норму набору, через економічну рецесію. Але генерали побоюються, що як тільки економіка почне пожвавлюватися, кількість бажаючих та здатних служити падатиме.

Адмірал Військово-морського флоту у відставці Джемі Барнетт зазначає:

«Наша національна безпека у 2010 році залежить від того, що зараз відбувається у дитячих садочках».

З ним погоджується Рікі Ґлін, вихователь дитячого садочку у місті Вашингтон.

«Це найважливіші роки життя, коли в дитини можна виплекати соціальні, емоційні, фізичні - будь-які навички, які їй будуть необхідні для успіху», - каже Рікі.

З його погляду, школярі старших класів кидають навчання, чи мають проблеми із законом тому, що на ранньому етапі життя у них не були сформовані навички ефективно вирішувати проблеми та давати об’єктивну самооцінку.

Дослідження організації «Місія: Готовність» показало, що люди, які не отримали якісного виховання у садочку, мають на 70 відсотків більше шансів вчинити акт насилля ще до 18 років.

Ґлін каже, що всі заняття у садочку допоможуть дітям у майбутньому приймати правильні рішення:

«Вони опановують самоповагу. Вони розуміють, що зможуть самі, без посторонньої допомоги, вирішити проблему, виконати завдання».

Ще у садочку дітям прищеплюють розуміння важливості гарної освіти, правильного харчування та фізичних вправ. Вихователі сподіваються, що завдяки цьому у дітей появляться здорові звички.

Старшокласниця Джеммі Вітейкер, яка раніше ходила до цього садочку, говорить:

«Мені подобається відчуття команди, лідерства та дружби, що оточує дітей».

Джеммі гарно вчиться, входить до команди плавців та хоче приєднатися до військово-повітряних сил США. Вона - ідеальний новобранець. І такі дівчата та юнаки потрібні армії та флоту. Тож організація, яка складається з військових у відставці, опинилася в одних рядах з неурядовими жіночими та освітянськими організаціями, які лобіюють Конгрес виділити додаткові кошти на дошкільну освіту.

Міністр освіти Арні Данкен висловлює своє бачення справи:

«Це - довготермінова інвестиція. Це не принесе вигоду вже наступного дня. Але це - абсолютно правильна інвестиція».

Міністр освіти Арні Данкен каже, що якщо цього зроблено не буде - безпека країни опиниться під загрозою.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG