Спеціальні потреби

Актуально

У Москві відбувся спільний парад з нагоди Дня перемоги

Росія відзначила 65-ліття перемоги союзників над нацистською Німеччиною урочистим парадом, в якому – крім солдатів з більшості колишніх радянських республік – вперше брали участь військовослужбовці країн НАТО. «Ворожі» країни періоду холодної війни були представлені Сполученими Штатами, Великобританією, Францією та Польщею.

Парад у Москві, в якому взяло участь понад 10 тисяч лише російських солдатів, був найбільшим з часу розпаду Радянського Союзу у 1991 році. Загалом у паралельних заходах в інших містах Росії взяло участь ще 92 тисячі військовослужбовців.

На параді у Москві також були присутні десятки державних лідерів, серед них - канцлер Німеччини Анґела Меркель.

Як зазначив з нагоди свята президент Росії Дмитро Медведев, «Шістдесят п`ять років тому був розгромлений нацизм. Була зупинена машина, яка знищувала цілі народи».

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG