Спеціальні потреби

Співробітники посольства М'янми в США приєднались до руху проти перевороту у їх країні


На фото: будівля посольства США у Вашингтоні

П'ятеро співробітників посольства М'янми у Вашингтоні заявили у четвер, що приєдналися до руху проти військового уряду країни, який скинув обраний цивільний уряд і затримав фактичного лідера Аун Сан Су Чжі та інших високопосадовців її партії "Національна ліга за демократію".

У спільній заяві оприлюдненій у Facebook, співробітники посольства заявили, що будуть співпрацювати з тими, хто задіяний у, як вони кажуть, ненасильницькому, антиурядовому русі.

Співробітники посольства заявили, що вони "глибоко засмучені" переворотом і жорсткими репресіями проти протестувальників, і закликали повернутися до цивільного уряду, визнавши результати виборів, які відбулися у листопаді 2020 року.

Посольство М'янми у Вашингтоні заявило в четвер, що "сильно засмучене" та "відчуває глибоке потрясіння через те, що силовики вбивали мирних жителів, включно з дітьми, під час мирних демонстрацій проти військового уряду у М'янмі.

Заява співробітників пролунала на тлі поновалення демонстрацій проти військового уряду М'янми у четвер, наступного дня після жорсткого придушення протестів, яке ООН назвала "найкривавішим днем" з часу державного перевороту 1-го лютого.

Дивіться також: Техас оголосив про 100% скасування усіх карантинних обмежень у зв'язку з Ковід-19: реакції мешканців штату та лікарів

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG