Спеціальні потреби

Найнижча народжуваність за 32 роки зафіксована у США


Дещо вища народжуваність у 2018 році серед жінок, яким майже 40 і трохи за 40

США могли б робити більше для заохочення дітонародження

Рівень народжуваності у жінок у віці 15-29 років у США досяг рекордних мінімумів минулого року, а загалом у країні найменша кількість дітей за 32 роки. На це вказує урядовий звіт.

Відповідно до даних звіту, минулого року було виявлено 3,788 мільйона народжень. Вже четвертий рік кількість народжених падає і є найменшою з 1986 року, що дивує деяких експертів з огляду на поліпшення економіки.

Коефіцієнт народжуваності 1,7 народжень на одну жінку США також знизився на 2%, а це означає, що нинішнє покоління не народжує достатньо дітей, щоб замінити себе. Рівень народжуваності є гіпотетичною оцінкою, яка базується на прогнозах тривалості життя за віковим рівнем народжуваності.

Дещо вища народжуваність у 2018 році серед жінок, яким майже 40 і трохи за 40

Чи більше жінок у США відкладає материнство, чи відмовляються від нього повністю, поки що не зрозуміло.

Якщо тенденції продовжуватимуться, вважають експерти, США можуть очікувати дефіцит робочої сили, в тому числі й у догляді за літніми людьми.

Інші експерти не виявляють занепокоєння, передбачаючи, що сьогоднішні молоді жінки народять дітей пізніше. Тільки дві групи з дещо вищими показниками народжуваності в 2018 році – це жінки, яким майже 40 і трохи за 40.

Американські жінки започатковують сім'ї раніше, ніж більшість інших розвинених країн, згідно з іншими дослідженнями. Інші країни спостерігають подібне зниження рівня народжуваності.

США могли б робити більше для заохочення дітонародження, зауважують експерти: покращити закони, що стосуються декретної відпустки, зробити доступнішими дошкільні заклади, розширити субсидії на догляд за дітьми тощо.

Дивіться також: Художниця малює янголів задля допомоги українським дітям

Художниця малює янголів задля допомоги українським дітям. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG