Спеціальні потреби

Найбільшому енергопостачальнику США загрожує банкрутство через пожежі в Каліфорнії


Ремонт енергомереж в Каліфорнії

Компанія Pacific Gas & Electric Co. (PG&E) в понеділок заявила, що готова подати на банкрутство через зобов'язання, пов'язані з лісовими пожежами в Каліфорнії 2017 та 2018 років, пише Reuters. Обсяг позовів у зв'язку із пожежами може досягти 30 мільярдів доларів, повідомляє компанія.

PG&E постачає електроенергію та газ для 16 мільйонів споживачів на півночі та в центрі Каліфорнії і є найбільшою за кількістю клієнтів американською енергопостачальною компанією.

Після повідомлення про банкрутство, ціни на акції компанії впали на 55% у понеділок.

Пожежа "Табірне вогнище", що сталась в листопаді, призвела до загибелі щонайменше 86 осіб, руйнування 14 000 осель і повного знищення містечка "Парадайз", де проживало 27 000 мешканців.

Наразі встановлюється, чи стали неполадки в роботі ліній електропередачі причиною лісових пожеж. В експертному висновку, наданому до суду генеральним прокурором Каліфорнії Хав'єром Бекерром, наводиться інформація про порушення різного ступеню тяжкості - від незначних, таких як нерозчищена рослинність навколо ліній електропостачання, до тяжких порушень, які могли призвести до пожежі.

Дивіться також: Вікно в Америку. Українці винайшли метод лікування раку

Вікно в Америку. Українці винайшли метод лікування раку
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:00 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG