Спеціальні потреби

Актуально

Український підзрозділ хімічного захисту проходить оцінювання НАТО в рамках навчань "Репід Трайдент".

"Репід Трайдент" 2021

В рамках українсько-американських навчань "Репід Трайдент" експерти НАТО оцінять готовніть українського підрозділу Радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ) Збройних сил України. Група експертів-оцінювачів розпочала свою роботу 24 вересня, повідомили в українському Міністерстві оборони.

Оцінювання надасть пізрозділу можливість заступити на чергування у складі сил негайного реагування НАТО і виконувати завдання за призначенням разом із підрозділами армій європейських країн та США, заявили у відомстві.

Загалом, у навчаннях "Репід Трайдент", що тривають з 20 вересня, беруть участь більше 6 000 військових з 15 країн, Навчання відбуваються на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

США у цих навчаннях представляють військові ударної бригадної групи Національної гвардії Сухопутних сил США штату Вашингтон. Вони з квітня 2021 року перебувають у навчальному центрі поблизу Яворова.

Ці навчання вперше включають спільні стрибки українських та американських десантників, повідомила Місія США при НАТО. Співпрацю спрямовано на підвищення боєготовності та обороноздатності, підкреслили дипломати.

Під час повітряно-десантної тренувальної операції військові продемонстрували передові методи швидкої висадки та повернення з бойового пункту призначення.

Учасники навчань також спільно відпрацьовували операцію із бойових дій та захисту населення у місті. Для цього на полігоні було збудоване умовне селище.

Дивіться також: Закон про деолігархізацію – зауваження західних експертів

Закон про деолігархізацію – зауваження західних експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG