Спеціальні потреби

У Японії сформовано новий уряд


У середу нижня палата японського парламенту великою більшістю голосів доручила Сіндзо Абе сформувати новий уряд країни. До влади в Японії повертається відомий політик і очолена ним Ліберально-Демократична партія. Це сталося через 10 днів після того, як консервативна Ліберально-Демократична партія на парламентських виборах завдала поразки Демократичній партії.

Абе є сьомим прем’єр-міністром Японії за останні шість років. Він займав цю посаду у 2006 році, але подав у відставку після важкого року, посилаючись на проблеми із здоров’ям.

Сіндзо Абе вів свою партію до перемоги на платформі пом’якшення монетарної політики і збільшення витрат на громадські роботи для відновлення у минулому процвітаючої економіки. Він також обіцяв зайняти жорсткішу позицію проти Китаю в територіальній суперечці щодо спірних островів у Східнокитайському морі.

Міністром фінансів Японії Абе призначив ще одного колишнього прем’єр-міністра Таро Асо, а Міністерство закордонних справ очолив колишній державний міністр з питань острова Окінава Фуміо Кісіда.
XS
SM
MD
LG