Спеціальні потреби

Ньют Ґінґрич – впевнений, що буде республіканським кандидатом у президенти


У 1995-му році журнал Time обрав Гінгріча «людиною року» за роль, яку той відіграв в отриманні республіканцями більшості у Конгресі, вперше за 40 років.

Відповідно до опитувань громадської думки, найбільші шанси стати висуванцем від Республіканської партії на виборах президента мають Ньют Ґінґрич та Міт Ромні. Решта кандидатів втрачають симпатії партійців.

У четвер в ході телевізійного виступу Ньют Ґінґрич заявив, що він впевнений у тому, що саме він стане республіканським кандидатом у президенти.

Ґінґрич також заявив, що відтепер бачить свою політичну кампанію як загальноамериканську і не розглядає її в рамках внутрішньопартійних змагань за висунення на президентських виборах.

«Я буду наполегливого говорити про вирішення проблем Америки та концентруватимусь на єдиному опоненті Бараку Обамі», – заявив у четвер Ньют Гінгріч.

«Я чим далі виразніше бачу, наскільки втомлені люди від чвар між політикам. Моя кампанія зрештою буде спрямована не проти Обами. Це кампанія за відбудову Америки», – сказав Ґінґрич.

Ньют Ґінґрич був спікером Конгресу з 1995-го по 1999-й рік, коли – за президентства демократа Біла Клінтона - очолював республіканську більшість. У 1995-му році журнал Time обрав його «людиною року» за роль, яку Ґінґрич відіграв в отриманні республіканцями більшості у Конгресі, вперше за 40 років.

Після роботи в Конгресі, Ґінґрич протягом 13 років працював політичним консультантом та видав ряд книжок, у яких висловлює свій погляд на шлях розвитку Америки.

У своїй останній книзі «Врятувати Америку» Ґінґрич називає освіту «першочерговим фактором» майбутнього процвітання Америки.

XS
SM
MD
LG