Спеціальні потреби

У Нігерії збільшилася кількість жертв атаки екстремістів на коледж


Кількість загиблих у результаті атаки екстремістів на школу в північно-східному районі Нігерії збільшилася до 59 осіб. Репортери повідомляють з місця події, що після атаки на федеральний коледж в Буні-Яді знайдено більше тіл, які перевезено до місцевого моргу.

Губернатор штату Йобе, де сталася трагедія, Ібрагім Гайдам оглянув руїни школи у вівторок і осудив нездатність збройних сил захистити студентів-підлітків.

Губернатор сказав, що незадовго до атаки кількох солдатів, яким доручено охороняти школу, забрали звідти без очевидної причини.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за атаку, але місцеві посадовці звинувачують у відповідальності радикальне ісламістське угруповання Боко Гарам.

Бойовики угруповання Боко Гарам (якого назва означає: західна освіта – це грух), в минулому здійснили подібні атаки на школи, державні установти та інші об’єкти.

В оприлюдненій у середу заяві генеральний секретар ООН Пан Гі Мун осудив вбивства, додаючи, що «жодна мета не може виправдати такого насильства».
XS
SM
MD
LG